Siirry pääsisältöön

MEISTÄ

Olemme täyden palvelun suunnittelu- ja digitoimisto. Tehtävämme on saada asiakkaamme menestymään.

LUOVA DIGITOIMISTO


J&Co Digital 2008 perustettu, palkittu täyden palvelun suunnittelu- ja digitoimisto.

Tiimimme koostuu 15 ammattilaisesta. Meitä yhdistää halu ongelmien ratkaisemiseen, ja avainsanojamme ovat luovuus, ilo, välittäminen ja vastuullisuus. 

Toimistomme sijaitsee Billnäsin luovassa ruukkimiljöössä, jossa on hyvät puitteet erilaisiin työpajoihin ja koulutuksiin.

Tiimi

Monica Javanainen

Monica Javanainen

CEO & Co-Founder, New Business

+358 45 651 7914

monica@jco.fi

Juha Javanainen

Juha Javanainen

CTO & Founder, Developer

+358 40 514 0167

juha@jco.fi

Emilia Etzell

Emilia Etzell

Head of Projects & Partner

+358 40 912 2780

emilia@jco.fi

Hilkka Kandelin

Hilkka Kandelin

Office Manager & Partner

+358 44 540 5664

hilkka@jco.fi

anne malmström

Anne Malmström

Project Manager

+358 50 572 6713

anne@jco.fi

Larissa Rima

Larissa Rima

Marketing & Communications Consultant, project management

+358 40 058 1521

larissa@jco.fi

Michael Rönnblad

Illustrator & Graphic Designer

Janica Söderlund

Janica Söderlund

UI/UX Designer

Mats Holmberg

Mats Holmberg

3D Artist & Partner

Harri Mikkola

Harri Mikkola

3D Artist & Web developer

Daniel Kouvo

Daniel Kouvo

Developer & Partner

Johan Österberg

Johan Österberg

Developer, Game Director

Niklas Schönberg

Niklas Schönberg

Developer & Partner

Maxemilian Gronblom

Maxemilian Grönblom

Developer

Lotta Hardman

Lotta Hardman

Web Developer

Ulrika Kouvo

Ulrika Kouvo

Web Developer & Social Media Producer

Bettina Riikonen

Bettina Riikonen

Assistant

J&Co Board

Juha Javanainen

Juha Javanainen

CTO & Founder, Developer

+358 40 514 0167

juha@jco.fi

Monica Javanainen

Monica Javanainen

CEO & Co-Founder, New Business

+358 45 651 7914

monica@jco.fi

Aki Björklund

Aki Björklund

Board member

Jan Lindholm

Jan Lindholm

Board member

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.